BMW X1
xDrive30e X-Line | Widescreen Facelift | Sportleder | Trekhaak | Camera | Comfort Access
Direct kopen, basisprijs: € 32.845,-
Direct kopen, basisprijs
€ 32.845,-
LEASEPRIJS: € 447,39 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.428,93 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X1 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive30e X-Line | Widescreen Facelift | Sportleder | Trekhaak | Camera | Comfort Access |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 december 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 154.300 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 447,39 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.845,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KDT-44-T |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.835 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 3AC Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel
- 3MC Individual Roof Rail Highgloss Shadow Line
- 420 Privacy Glas
- 552 Adaptieve LED koplampen
- Achterspoiler
- Aluminium delen exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronisch Sper Differentieel
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak met afneembare kogel
- Infotainment
- 6AE BMW TeleServices
- 6AK ConnectedDrive Services
- 6NW Telefonie met draadloos opladen
- 654 DAB Tuner
- 760 BMW Individual hoogglans Shadow Line
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- 4AT Interieurstrips hoogglanzend zwart
- 4NW Luxury Dashboard
- 6WC Widescreen Display
- 322 Comfort Access
- 431 Automatisch dimmende binnenspiegel
- 478 Kinderstoeltjebevestiging
- 481 Sportstoelen voor
- 494 Elektrisch verwarmde voorstoelen
- 548 Kilometersnelheidsmeter
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Kunstlederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- 1CB CO2 Package
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- 2VB Bandenspanningsweergavesysteem
- 4U9 Akoestische voetgangersbescherming
- 5AC Voorbereiding Grootlichtassistent
- 5AS Driving Assistant
- 5AT Driving Assistant Plus
- 5AV Active Guard
- 5DM Parkeerhulpsysteem
- 428 Gevarendriehoek en First Aid Kit
- 430 Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderzijde
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 2TF Steptronic met vers.bak met dubbele koppeling
- 4T3 Flexible Fast Charger (Mode 2)
- 4T4 Laadsnoer (Mode 3) voor openbaar opladen
- 6C4 Connected Package Professional
- 7LM Model X Line
- 8KA Olieservice interval 24 mnd / 30.000km
- 8R9 Koelmiddel R1234yf
- 230 Extra package
- A060-accu 60 Ah
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader
- Driving Assistant Plus
- extra getint glas achter
- Kruisend verkeer detectie
- Kruisend verkeer detectie
- kunstlederen/stof bekleding
- kunstlederen/stof bekleding
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Premium Pack
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- xLine
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking